English in Practice FOR ME

Program językowo – mentoringowy

Poziomy zaawansowania: od A2 do C1

Start 12-19.02.2024

Czy marzysz o płynnej komunikacji w języku angielskim, która otworzy przed Tobą nowe możliwości zawodowe i osobiste? Chcesz nie tylko nauczyć się języka, ale także zdobyć pewność siebie i umiejętności potrzebne do skutecznego wykorzystania go w praktyce? Dołącz do naszego programu językowo – mentoringowego English in Practice FOR ME.

Holistyczny i kompleksowy rozwój językowy

English in Practice FOR ME obejmuje ścieżkę nauki języka angielskiego dopasowaną do Twojego stylu uczenia się w celu zapewnienia maksymalnej efektywności. Program zapewnia otoczenie się językiem angielskim poprzez różnorodne działania – sesje grupowe z lektorem, mastermindy, indywidualne sesje mentoringowe, starannie dobrane dla Ciebie zadania i ćwiczenia, tworzenie społeczności i  codzienną komunikacja z uczestnikami programu w języku angielskim, budowanie pewności siebie poprzez doświadczanie i modelowanie sytuacji.

Praktyczna komunikacja i umiejętności

Program zapewnia rozwój mówienia, słuchania, pisania i czytania prowadząc do osiągnięcia wyższego poziomu biegłości. W Twojej ścieżce rozwoju znajdą się sytuacje i tematy spójne z Twoimi celami.

Po każdym spotkaniu otrzymasz szczegółową informację zwrotną, co zapewni rozwój w wybranym kierunku i możliwość skupienia się na obszarach wymagających poprawy. 

Wsparcie mentoringowe

Rozumiemy, że bariery w mówieniu nie wynikają tylko z braku wiedzy językowej. Dlatego oferujemy wsparcie mentoringowe, które pomoże Ci przełamać bariery w komunikacji i zwiększyć pewność siebie podczas używania języka angielskiego. Dodatkowo, oprócz sesji grupowych, w trakcie trwania programu, lektor zaprosi Cię na indywidualne sesje mentoringowo – strategiczne w celu optymalizacji Twoich wyników i personalizowania ścieżki nauki.

tygodni
0
godziny lekcyjne
0
spotkań w grupie 4 osobowej
0
sesje 1:1 z metodykiem i lektorem
0
mastermindy
0

English in Practice FOR ME jest idealny dla Ciebie, jeśli​

 • szukasz skuteczniejszej metody nauki języka angielskiego, po nieudanych próbach tradycyjnych kursów lub samodzielnej nauki.
 • cenisz indywidualne podejście, ale również preferujesz naukę w praktycznych sytuacjach z innymi ludźmi
 • rozumiesz wartość płynnego posługiwania się językiem angielskim w swoim życiu zawodowym i prywatnym i chcesz efektywnie go opanować, aby osiągnąć swoje cele
 • chcesz przejść na wyższy poziom działając w sposób holistyczny, gdzie priorytetem jest doświadczenie, praktyczne stosowanie języka i wsparcie mentoringowe
 • chcesz przezwyciężyć bariery w mówieniu i zwiększyć pewność siebie w używaniu języka angielskiego

Co zyskujesz w Programie?

 • Praktyczne umiejętności językowe, rozwój płynności mówienia, słuchania, czytania i pisania na wyższym poziomie zaawansowania.
 • Efektywne techniki nauki, spersonalizowany plan nauki oraz odpowiednio dobrane materiały dydaktyczne, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i stylowi uczenia się.
 • Codzienne otoczenie się językiem angielskim, co zapewnia stałą ekspozycję i praktyczne użycie języka, zwiększając motywację do kontynuowania nauki i doskonalenia umiejętności.
 • Łączenie teoretycznej wiedzy językowej z praktycznymi umiejętnościami komunikacyjnymi w życiu codziennym i zawodowym.
 • Stałe wsparcie mentoringowe, które pomoże Ci nie tylko w nauce języka, ale także w dokonaniu zmian w podejściu do nauki oraz w przezwyciężaniu wszelkich trudności i wyzwań związanych z procesem nauki angielskiego.

Struktura i harmonogram Programu

12-19.02.2024 r. – 21.04.2024 r.

 1. Indywidualna sesja diagnostyczno-strategiczna z metodykiem. Określenie wyjściowego poziomu zaawansowania, ustalenie celów i analiza potrzeb uczestnika. Czas trwania: 30 minut.
 2. 18 sesji w grupie 4 osobowej x 60 minut
 3. Komunikacja i zadania w czacie  grupowym z lektorem.
 4. Grupowy mastermind: 60 minut 
 5. Indywidualne spotkanie mentoringowo – podsumowujące z lektorem. Czas trwania: 30 minut.

22.04.2024 r. – 30.06.2024 r.

 1. 18 sesji w grupie 4 osobowej x 60 minut
 2. Komunikacja i zadania w czacie  grupowym z lektorem.
 3. Grupowy mastermind: 60 minut 
 4. Sesja ewaluacyjna z metodykiem. Czas trwania: 30 minut.
 5. Indywidualne spotkanie mentoringowo – podsumowujące z lektorem. Czas trwania: 30 minut.
 1. Spotkania odbywają się online na platformie Zoom.
 2. Plan programu i materiały dostępne na indywidualnym profilu uczestnika na platformie lub w aplikacji. 
 3. Materiały są dostarczane w formie pdf, ćwiczeń online, wideo, podcastów, audio itd. 
 4. Społeczność grupy w czacie z lektorem. Codzienna komunikacja poprzez wysyłanie nagrań, wymianę wiadomości i budowanie relacji w grupie. Lektor wysyła feedback do Twoich nagrań.
 5. Po każdych zajęciach lektor doda notatkę z zajęć, aby najważniejsze rzeczy zostały w pamięci.
 6. Terminy spotkań 1:1 ustalamy indywidualnie po rozpoczęciu programu.
 7. Terminy mastermindów ustalamy z grupą po dołączeniu wszystkich uczestników.
 8. W ostatnim tygodniu programu odbędzie się spotkanie ewaluacyjne w celu oceny postępów i realizacji celów. 
 9. Po ukończeniu programu dostaniesz certyfikat uczestnictwa. 
 • 21 tygodni nauki z zespołem Lana’s English Academy
 • 36 spotkań x 60 minut w grupie 4 osobowej, 2 grupowe mastermindy x 60 minut, 4 spotkania indywidualne x 30 minut
 •  3499 zł 
Możesz wziąć udział w tylko w jednym module. W lutym zaczniesz od Modułu I. Cena udziału w jednym module (18 spotkań x 60 minut w grupie 4 osobowej, 1 mastermind x 60 minut, 2 spotkania indywidualne x 30 minut)
 to 1900 zł.

Jak dołączyć do Programu English in Practice FOR ME?

Krok 1

W formularzu zgłoszeniowym wybierz program i termin.

Krok 2

W celu dołączenia do programu będziemy potrzebować Twoich danych osobowych. Wypełnij obowiązkowe pola. Przeczytaj regulamin uczestnictwa w szkoleniach językowych w LEA i zaakceptuj zgody. Wybierz opcje Faktura VAT (dla osób fizycznych) lub Faktura dla firmy (dla firm).

Krok 3

Po otrzymaniu zgłoszenia zaprosimy Cię na sesję diagnostyczną z metodykiem Lana’s English Academy.  Spotkanie jest poprzedzone wykonaniem zadania w celu określenia poziomu zaawansowania i zbadania Twoich potrzeb. Jest to okazja poznać się bliżej i zobaczyć na ile nasze wizje się zgadzają i czy Program English in Practice FOR ME jest odpowiedni dla Ciebie na tym etapie rozwoju. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące.  Jeśli okaże się, że wybrana przez Ciebie grupa nie pasuje Ci poziomowo lub tematycznie, zaproponujemy Ci najbardziej korzystne rozwiązanie.

Wyślij zgłoszenie

Shopping Cart