Karolina Walewska-Sikorska

lektor języka angielskiego, egzaminator

Od czternastu lat pracuję jako nauczyciel angielskiego. Jestem także egzaminatorem Cambridge English. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim i studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej. Jako nastolatka mieszkałam w Los Angeles w Kalifornii przez cztery lata i tam chodziłam do szkoły. Uczyłam w szkołach społecznych i międzynarodowych, w szkołach językowych, na platformach językowych i przeprowadziłam wiele egzaminów Cambridge. 

Prywatnie jestem mamą, która stara się mieć choć trochę czasu dla siebie 😉 Kocham podróżować, próbować nowych dań, nieśpiesznie wypić dobrą kawę, pogawędzić z przyjaciółmi i moim mężem.

W nauczaniu najbardziej lubię nawiązywanie relacji z uczniami, wspieranie ich i motywowanie, a następnie doświadczanie ich wzrostu pewności siebie i umiejętności językowych. Podczas lekcji jestem wesoła, wspierająca i bardzo uważnie słucham potrzeb moich uczniów. Najcudowniejsze jest to, że mogę pomagać innym stawać się lepszą wersją siebie 😊

Ulubione angielskie słówko:

Supercalifragilisticexpialidocious 

Uwielbiam Mary Poppins, a to było jej określenie na coś niesamowitego i cudownego!

Moja droga z angielskim:

– pobyt w Los Angeles, CA, USA w latach 1998-2002

– Studia magisterskie w zakresie lingwistyki stosowanej w j. angielskim i j. francuskim (specjalizacja nauczycielska i tłumaczeniowa pisemna)

– lektor j. angielskiego i francuskiego w szkołach językowych w Warszawie

– nauczyciel j. angielskiego i wychowawca w szkołach międzynarodowych i społecznych w Warszawie 

– metodyk i lektor na platformie językowej

– współpraca z Lana’s English Academy 😊

Shopping Cart