Kursy konwersacyjne w grupie

Kursy konwersacyjne stworzyliśmy z myślą o osobach, które opanowały już podstawy znajomości języka i chcą osiągnąć biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim. Kurs jest oparty na modelu odwróconej klasy. Pozwala to na naukę w tempie dostosowanym do indywidualnych potrzeb kursanta i maksymalnym skupieniu się na mówieniu podczas zajęć. Tematy zajęć i materiały są dopasowane poziomowo. Zadbaliśmy również o to, aby tematy prowokowały do dyskusji i tym samym rozwijały umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

    znasz już podstawy angielskiego na poziomie min. A2

    lubisz pracować w 4 osobowej grupie

    chcesz poprawić płynność językową, by mówić i brzmieć naturalnie

    zależy Ci, żeby się porządnie rozgadać po angielsku i przełamać strach przed popełnianiem błędów

Pracując w zespole, możesz się w nim przejrzeć jak w lustrze. Nie tylko zauważasz postępy i wyłapujesz błędy, ale też masz okazję do interakcji z różnymi osobami. Dzięki temu uczysz się, jak prowadzić spotkania, dyskusje czy negocjacje i coraz śmielej zabierasz głos w grupie.

Gdy każdy ma inny akcent i popełnia błędy, a mimo możecie się dogadać, nabierasz większej pewności siebie i motywacji do dalszej pracy.

Co dostajesz?

100 % angielskiego

Uczysz się angielskiego od wielu lat, ale nadal nie wiesz, którego czasu użyć. Jesteś na poziomie A2 lub wyżej.

Odwrócona klasa

Przed każdym spotkaniem dostajesz materiał autentyczny (video, post w social media, artykuł etc.), dopasowany poziomowo. Dostajesz wskazówki jak pracować z materiałami i przygotować się do zajęcia. Wszyskie materiały są uporządkowane na platformie Google Classroom, aby nic Ci nie zginęło w mailach.

Interaktywne fiszki

Utrwalaj słownictwo za pomocą gotowych zestawów fiszek.

Speaking Challenge

Rozkręć się w mówieniu! Przez 30 dni twórz 1 minutowe nagrania wideo lub audio i dziel się nimi na grupie wsparcia.

Feedback

Po każdej lekcji otrzymasz podsumowanie w którym znajdziesz zagadnienia gramatyczne, słownictwo i wymowę nad którymi warto popracować.

Certyfikat

Po zakończonym kursie dostajesz imienny certyfikat.

Przed startem zaprosimy Cię na spotkanie poziomujące, które pozwoli nam dopasować zakres tematyczny kursu. Zajęcia prowadzone są w 100% po angielsku, żeby odczuć korzyści immersji językowej.

Zwiększamy skuteczność lekcji prowadząc je w formie “odwróconej klasy”. Z wyprzedzeniem dostaniesz materiał, który przygotuje Cię do spotkania na żywo (np. film, artykuł, piosenka, lista słówek). Dzięki temu 100% czasu możemy wykorzystać na konwersacje.

mentoring językowy

OGARNIJ CZASY ANGIELSKIE

Shopping Cart