Lektorzy

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

LANA ANTONIUK

Założyłam Lana’s English Academy, bo bardzo chciałam stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie mógł szlifować angielski tak, jak lubi. Bez presji, stresu i ocen.

Jestem lektorką, trenerką i filolożką języka angielskiego z dyplomem CELTA w Cambridge. Od 10 lat uczę języka, który jest must-have niemal w każdym CV. Tworzę autorskie maratony językowe, kursy online i interaktywne treści edukacyjne.

Prywatnie jestem mamą, która po lekcjach buduje wieże z Lego i, o ile złapie wolny kwadrans, leży na macie do akupunktury. Czytam książki o tym, jak działa mózg, żeby wiedzieć, jak nauczyć angielskiego w 2 tygodnie (nie da się, sprawdziłam). Ciszy szukam w lesie lub nad jeziorem, gdzie uciekam przewietrzyć głowę.

Często powtarzam uczniom: to jest challenging but rewarding, bo wierzę, że nauka języka owocuje szybciej niż drzewko wiśni.

W nauczaniu najbardziej lubię… moment, w którym kursant nabiera pewności siebie, przełamuje strach przed mówieniem i wykorzystuje angielski do realizacji celów.

Moja droga z angielskim:

>> Filologia angielska | specjalność: nauczycielska

>> Wymiana studencka w Springfield, IL USA

>> Lektorka angielskiego w szkole językowej

>> Nauczycielka angielskiego w warszawskiej szkole podstawowej

>> University of Cambridge | dyplom CELTA z wyróżnieniem

>> Własna działalność LanaAntoniuk.pl | kursy i lekcje online, szkolenia, maratony językowe

>> Lana’s English Academy

 

NICOL DROZDEK

Praca lektorki daje mi mnóstwo satysfakcji. To moja mała życiowa i zawodowa misja. 🙂 Kiedy widzę, jak moi uczniowie używają coraz bardziej zaawansowanych słów i zwrotów, to wiem, że warto to robić dalej. Dbam o przyjazną atmosferę zajęć, żeby każdy mógł z nich czerpać garściami.

Angielski mnie fascynuje, również w kinie, dlatego seriale i filmy oglądam tylko w oryginale 🙂 Odpoczywam ćwicząc na macie lub spacerując, ale to muzyka jest moim antidotum nr 1 na stres i gorszy nastrój.

W nauczaniu najbardziej lubię… dzielenie się swoją wiedzą z innymi, tworzenie przyjaznej atmosfery zajęć, która sprzyja szybkim efektom.

Ulubione angielskie słówko: universe

Moja droga z angielskim:

>> Filologia angielska | specjalność: tłumaczenia ustne i pisemne

>> Program studencki Erasmus+ Schoolvision | międzynarodowe warsztaty językowe

>> Europejskie Forum Młodzieży | specjalistyczny obóz szkoleniowy EuroWeek

>> Warsztaty językowe u brytyjskich host families w Londynie

>> Lektor języka angielskiego | lekcje, konsultacje i kursy online

Shopping Cart