O nas

Stworzyliśmy szkołę, w jakiej sami chcielibyśmy się uczyć. Miejsce z dobrą energią, przyjazne dla każdego, kto chce mówić po angielsku.

Pokażemy Ci, jak się uczyć, żeby z każdych zajęć wynieść coś praktycznego.

Język to żywy twór i taka też powinna być jego nauka. Dynamiczna i wciągająca jak serial, którego nie chcesz przerywać.

Zapewniamy pełne zanurzenie w języku, ale bez skoku na głęboką wodę.

Zawsze zaczynamy od dopasowania poziomu, ustalenia celów i Twojego stylu uczenia się. Potem układamy program 1:1 lub proponujemy dołączenie do 3-5 osobowej grupy.

Nasze lekcje odbywają się online, ale zawsze na żywo. Dostajesz wsparcie doświadczonego lektora, który uczy z pasją i wie, jak Cię zmotywować.

Uczymy metodą flipped classroom (odwróconej klasy).

U nas nie ma zadań domowych. Zamiast tego dostajesz materiał, który pomoże Ci płynnie wejść w temat kolejnej lekcji. Co to daje? Nie tracimy czasu na czytanie instrukcji, tylko od razu przechodzimy do aktywnej nauki przez konwersacje. Ciekawe tematy skłaniają do dyskusji, a Ty coraz śmielej władasz angielskim.

Nasza misja

Nasza misja

Co zyskasz ucząć się z nami?

W końcu odważysz się swobodnie rozmawiać po angielsku: w pracy, w podróży, na co dzień

Przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej lub zawalczysz o upragniony awans

Wyruszysz w wymarzoną podróż z bagażem angielskich słówek i przydatnych zwrotów

Dowiesz się, jak samodzielnie i skutecznie kontynuować naukę po naszym kursie

Wsparcie lektora i społeczności, z którymi jesteś w stałym kontakcie

Estetyczne, przemyślane i angażujące materiały, z którymi nauka to czysta przyjemność

Nasza misja

NASZA MISJA

 


Znajomość języka to supermoc, która procentuje na wielu polach.

Chcemy, żeby każdy mógł wykorzystać możliwości, jakie daje angielski do małych lub przełomowych zmian w życiu.

Inwestycja w naukę wraca z nawiązką. Poza zbiorem słów i reguł gramatycznych, zyskujesz pewność siebie, intelektualną przewagę i frajdę z odkrywania całkiem nowego świata.


Nasza misja

lektorzy

Lana Antoniuk

założycielka Lana's english academy,
metodyk, trener

Założyłam Lana’s English Academy, bo bardzo chciałam stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie mógł szlifować angielski tak, jak lubi. 

Jestem lektorką, trenerką i filolożką języka angielskiego z dyplomem CELTA w Cambridge. Od 10 lat uczę języka. Tworzę autorskie maratony językowe, kursy i treści edukacyjne online.

Nicol Drozdek

Lektor języka angielskiego

Praca lektorki daje mi mnóstwo satysfakcji. To moja mała życiowa i zawodowa misja. 🙂 Kiedy widzę, jak moi uczniowie używają coraz bardziej zaawansowanych słów i zwrotów, to wiem, że warto to robić dalej. Dbam o przyjazną atmosferę zajęć, żeby każdy mógł z nich czerpać garściami.

W nauczaniu najbardziej lubię dzielenie się swoją wiedzą z innymi, tworzenie przyjaznej atmosfery zajęć, która sprzyja szybkim efektom.

Karolina Walewska-Sikorska

lektor języka angielskiego, egzaminator

Od czternastu lat pracuję jako nauczyciel angielskiego. Jestem także egzaminatorem Cambridge English oraz nauczycielem i tłumaczem języka francuskiego. 

Przez ostatnie czternaście lat uczyłam w szkołach społecznych i międzynarodowych, w szkołach językowych, na platformach językowych i przeprowadziłam wiele egzaminów Cambridge. 

Shopping Cart