Lana Antoniuk

założycielka Lana's english academy,
metodyk, trener

Założyłam Lana’s English Academy, aby stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie mógł uczyć się angielskiego tak, jak lubi. Bez presji, stresu i w atmosferze wzajemnego wsparcia.

Tworzę kursy językowe i treści edukacyjne dzięki którym nauczysz się angielskiego i sięgniesz po swoje 😉

W nauczaniu najbardziej lubię… moment, w którym kursant nabiera pewności siebie, przełamuje strach przed mówieniem i wykorzystuje angielski do realizacji celów.

Nicol Drozdek

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Praca lektorki daje mi mnóstwo satysfakcji. To moja życiowa i zawodowa misja. Kiedy widzę, jak moi uczniowie używają coraz bardziej zaawansowanych słów i zwrotów, to wiem, że warto to robić dalej. Dbam o przyjazną atmosferę zajęć, żeby każdy mógł z nich czerpać garściami.

W nauczaniu najbardziej lubię dzielenie się swoją wiedzą z innymi, tworzenie przyjaznej atmosfery zajęć, która sprzyja szybkim efektom.

Karolina Walewska-Sikorska

lektor języka angielskiego, egzaminator

Od czternastu lat pracuję jako nauczyciel angielskiego. Jestem także egzaminatorem Cambridge English. 

Uczyłam w szkołach społecznych i międzynarodowych, w szkołach językowych, na platformach językowych i przeprowadziłam wiele egzaminów Cambridge. 

W nauczaniu najbardziej lubię nawiązywanie relacji z uczniami, wspieranie ich i motywowanie, a następnie doświadczanie ich wzrostu pewności siebie i umiejętności językowych.

Agnieszka Cydzik

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Moją misją jest pokazanie, że angielski nie gryzie i że można przyjemnie spędzać czas ucząc się tego wspaniałego języka.  

W nauczaniu najbardziej lubię moment kiedy kursant mówi:”Już nie boję się mówić po angielsku. Czuję, że zrobiłem/am ogromne postępy.” oraz nawiązywanie relacji, poznawanie ciekawych ludzi i ich historii. 

Katarzyna Włodarska

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Moją misją jest kreowanie zajęć będących ucztą dla umysłu i odpoczynkiem dla duszy. Jest nią również przekazywanie wiedzy w klarowny i przyjazny dla każdego sposób.

W nauczaniu najbardziej lubię możliwość motywowania moich kursantów, obserwowania ich postępów i zadowolenia, jakie czerpią z przyswajania języka angielskiego. 

Angielski otwiera drzwi: do kariery, ekscytujących podróży, nowych relacji i pracy z dowolnego punktu na mapie. Ale pamiętaj, to Ty naciskasz klamkę. Zacznij naukę w Lana’s English Academy już dziś.

Shopping Cart