Oferta dla biznesu

Naszą ofertę szkoleń oraz kursów języka angielskiego kierujemy do firm, które inwestują w rozwój kompetencji swoich pracowników dla osiągnięcia sukcesu w projektach sprzyjających rozwojowi przedsiębiorstwa. Dlatego oferujemy spersonalizowane programy na miarę potrzeb, dostosowane do konkretnych projektów i wymagań biznesowych naszych klientów.

Oferujemy:

  • Kursy Business English i programy szkoleniowe dla firm, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.
  • Audyt językowy pracowników oraz ocena umiejętności językowych kandydatów podczas procesu rekrutacji, aby zapewnić odpowiedni poziom komunikacji w firmie.
  • Przygotowanie pracowników do wystąpień i prowadzenia spotkań w języku angielskim, co pozwoli na efektywną komunikację zarówno wewnętrzną, jak i z partnerami biznesowymi.
  • Warsztaty językowe, które mogą być przeprowadzane w siedzibie firmy, dostosowane do harmonogramu i potrzeb pracowników.

Naszym celem jest osiągnięcie konkretnych rezultatów i efektów współpracy, które przyniosą realne korzyści dla firm i ich pracowników. W związku z tym, nasza oferta jest skierowana wyłącznie do firm, dla których nauka języka angielskiego stanowi konkretny cel rozwoju działalności a nie jedynie jako dodatkowy benefit dla pracowników.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i jak możemy wesprzeć rozwój językowy Państwa firmy.

Formularz zamówienia oferty

Imię i nazwisko
Tel. służbowy
Stanowisko
Firma
Napisz wiadomość
Shopping Cart